Jak budować szybko i energooszczędnie? 2014-05-16 13:41:56

Podczas Targów Warmia – Mazury EXPO w dniach 17-18 maja eksperci Silka Ytong doradzą, jak budować szybko i energooszczędnie przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów inwestycji. Elementem wyróżniającym będą wyjątkowe pokazy wznoszenia ścian z bloków Silka Tempo przy użyciu mini-żurawia. Zapraszamy na stoisko nr B35-36.

Podczas praktycznych pokazów murowania oraz indywidualnych rozmów z doradcami Silka Ytong profesjonaliści z branży będą mieli okazję przekonać się, w jaki sposób nowoczesne materiały budowlane mogą przynieść wymierne korzyści ekonomiczne m.in. poprzez skrócenie czasu budowy. Wykonawcy, deweloperzy czy architekci poznają nowatorskie technologie wznoszenia ścian – Silka Tempo oraz Ytong Panel, które pozwalają na bardziej efektywne prowadzenie inwestycji oraz zapewniają wyższą jakość i bezpieczeństwo pracy na budowie.

Ytong Panel i Silka Tempo to materiały, które powstały przede wszystkim z myślą o budownictwie wielorodzinnym. Zastosowanie bloków Silka Tempo, dzięki dużym rozmiarom i wykorzystaniu miniżurawia (przenosi i osadza elementy na murze) ponad czterokrotnie skraca czas murowania ścian w porównaniu do bloków drobnowymiarowych.

Szczególnym punktem programu targów będą pokazy wznoszenia ścian w technologii Silka Tempo z wykorzystaniem mini-żurawia. Zapraszamy w sobotę, 17 maja 2014 o godz. 12.00 i 15.00 oraz w niedzielę, 18 maja 2014 o godz. 12.00. Pokazy odbędą się na stoisku nr B35-36.

Doradcy Silka Ytong będą również służyć radą inwestorom indywidualnym. Odwiedzający targi będą mogli uzyskać informacje na temat przygotowania się do budowy i racjonalnego zaplanowania całej inwestycji. Doradcy podpowiedzą, które materiały wybrać, aby budować energooszczędnie (ze szczególnym uwzględnieniem nowych norm dotyczących współczynnika U) i zmniejszyć późniejsze koszty utrzymania domu. Osoby planujące budowę będą mogły z bliska przyjrzeć się ciepłym i naturalnym materiałom budowlanym m.in. Ytong Energo+ o grubości 48 cm. Zastosowanie tych bloczków pozwala już przy ścianie jednowarstwowej osiągnąć współczynnik U=0,17 W/(m2K), a wiec spełnić zaostrzone normy, które będą obowiązywać również w 2021 roku.

Targi Warmia-Mazury EXPO w Ostródzie odbędą się w dniach 17-18 maja, ARENA Ostróda, ul. Grunwaldzka 55.

Źródło: Xella Polska

 

anuluj

Wyszukiwanie zaawansowane