EKOlokata Pozytywna w Banku Ochrony Środowiska 2014-03-05 12:41:44

Bank Ochrony Środowiska rozszerzył swoją ofertę o sześciomiesięczną EKOlokatę Pozytywną z oprocentowaniem nawet 3,3 proc. w skali roku. Dodatkowo od każdej założonej przez Klienta lokaty, Bank odprowadzi z własnych środków 2 złote w ramach akcji „2 złote dla zwierzaka”. Minimalna kwota depozytu to już 1 000 zł.

EKOlokata Pozytywna, to produkt przeznaczony zarówno dla osób które mają już rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowego w BOŚ jak i tych którzy myślą o jego założeniu. Oprocentowanie lokaty jest stałe i wynosi 3,3 proc. dla nowych środków lub 3,1 proc. dla kwot już zdeponowanych. Po upływie sześciu miesięcy, lokata odnowi się automatycznie na ten sam okres, na warunkach obowiązujących w dniu odnowienia lub też środki wraz z odsetkami, zostaną przelane na wskazany przez Klienta rachunek Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 zł, natomiast maksymalna – 100 000 zł. Klient może otworzyć 1 lokatę z nowych środków i 1 lokatę z już zdeponowanych. EKOlokatę Pozytywną można założyć poprzez system bankowości elektronicznej BOŚBank24 Twoje e-Konto lub w dowolnej placówce Banku.

EKOlokata Pozytywna poszerza ofertę średnioterminowych depozytów Banku. Klienci zainteresowani ulokowaniem środków na krótszy okres mogą zdecydować się np. na e-Lokatę 1-miesięczną, której oprocentowanie stałe wynosi 2,3 proc., lub e-Lokatę 3-miesięczną, której oprocentowanie stałe wynosi 2,4 proc.

bossabank.pl dla każdego
Dodatkowo w ramach platformy oszczędnościowo-inwestycyjnej bossabank.pl Klienci mogą pomnażać swoje oszczędności na specjalnych lokatach na 10 dni, 4 lub 7 miesięcy, a także lokując środki w blisko 200 funduszach inwestycyjnych.

Więcej informacji na www.bosbank.pl i bossabank.pl

Źródło: BOŚ Bank

anuluj

Wyszukiwanie zaawansowane