Akcja Green Play 2013-08-08 13:24:48

W salonach własnych Play, w tym w EMPIKach możesz sprzedać swój używany telefon komórkowy. Dzięki temu pomagasz chronić nasze środowisko naturalne poprzez bezpieczną zbiórkę materiałów zawierających niebezpieczne dla zdrowia metale ciężkie. Telefony komórkowe będą wykorzystane ponownie, bądź poddane bezpiecznej utylizacji, aby chronić nasze środowisko.

Na stronie www.green.play.pl możesz dowiedzieć się na jaką kwotę otrzymasz przelew za swój używany telefon, który zdecydujesz się sprzedać w salonie Play. Możesz również sprawdzić gdzie znajduje się najbliższy salon.

Jak sprzedać telefon?

Udaj się do salonu własnego Play bądź EMPIKu (pełna lista punktów na www.green.play.pl), w którym pracownik punktu Play dokona weryfikacji dostarczonego rodzaju i modelu telefonu z katalogiem oraz jego stanu technicznego, w szczególności w zakresie:

- sprawności aparatu (możliwość włączenia i wyłączenia, funkcjonalności, zawiera baterię),
- braku uszkodzeń wyświetlacza,
- braku mechanicznych uszkodzeń obudowy (poza zwykłymi niewielkimi śladami użytkowania),
- braku śladów ewentualnego zalania.

W przypadku pozytywnej weryfikacji cech pracownik punktu PLAY wypełnia formularz sprzedaży o niezbędne dane Sprzedającego, zaś Sprzedający podpisuje formularz sprzedaży oraz oświadczenia w nim zawarte i umowa sprzedaży zostaje zawarta.

Sprzedający  w terminie 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy otrzyma równowartość wyceny sprzedanego telefonu komórkowego.

Należność zostanie zapłacona Sprzedającemu przelewem bankowym na wskazany przez niego w formularzu sprzedaży rachunek bankowy.

Źródło: www.rzecznikprasowy.pl
Fot. Onidji/www.fotolia.pl

anuluj

Wyszukiwanie zaawansowane